VIDEOPANEL NA NÁMĚSTÍ V ROŽNOVĚ

Komunikujte své podnikání originálně!

IMG_20210308_154043_panorama_nizsi

Ceník

60 sek Full HD Videospot


Grafik přijíždí do provozovny zákazníka. Po dohodě na podrobnostech videospotu je možno dále natáčet či fotit samostatně. V případě, že v záběrech figurují dohodnutí lidé, natočí se přednostně záběry s nimi. Materiál se pak sestříhá, doplní grafickou šablonou a animovanými texty. Barevnost se standardně přizpůsobí dodanému logu. Do týdne je zákazníkovi zaslán na email návrh videospotu ke schválení.

Cena: 12.500 Kč, neplátce DPH

(v ceně je zahrnuto: návrh scénáře + úvodní konzultace, max. 2,5 hod natáčení a focení v místě provozovny, střih videa, tvorba grafické šablony, animace a načasování textu a prvků, hudba do pozadí, korekce návrhu do 30 min grafika, nevyužité foto + video z natáčení lze v balíku zaslat)

Příplatky:

úprava formátu na 1:1
pro účely efektivnějšího
sdílení na fb + instagramu + 750 Kč
doprava mimo Rožnov p. R. + 7Kč/km
práce nadstandard +750 Kč/hod

FULL HD videospot individuální balíček


V případě zájmu o videospot delší než 60 sek či časově náročnější nátáčení zejména v exteriéru, či zájmu o extra grafické požadavky na míru.

Grafik se zákazníkem dopodrobna vykomunikují zákazníkovy požadavky k tvorbě. Grafik předkládá detailní scénář natáčení. Cílem je přizpůsobení se potřebám zákazníka se zachováním funkčnosti a účelu videospotu. Stanoví se orientační délka práce. Z toho grafik určí přibližnou výslednou cenu.

Pronájem prostoru na videopanelu


Jedná se o pronájem prostoru pro 30-45 sek vertikální Full HD videospot zobrazený na videopanelu za výlohou v rozlišení 1080x1920 px. Max. počet inzerentů je 20. Interval zobrazení je v rozmezí 2-10 min dle aktuálního počtu inzerentů či příplatku za extra viditelnost.

Cena prostoru se odvíjí od délky kampaně, slev a příplatků. V případě personální inzerce lze kampaň termínově rozdělit, nejsem plátce DPH.

Ceny prostoru:

Ceny příplatků: