VIDEOPANEL NA NÁMĚSTÍ V ROŽNOVĚ

Komunikujte své podnikání originálně!

IMG_20210308_154043_panorama_nizsi

Prostor hlavního videospotu


Originální forma propagace zabírající 81 procent plochy videopanelu. Jedná se o 30-45 sek vertikální Full HD videospot v rozlišení 1080x1560 px. Max. počet inzerentů je 20. Interval zobrazení je v rozmezí 2-10 min dle aktuálního počtu inzerentů či příplatku za extra viditelnost.

Cena prostoru se odvíjí od délky kampaně, slev a příplatků. V případě personální inzerce lze kampaň termínově rozdělit, nejsem plátce DPH.

Ceny prostoru:

Ceny příplatků:

Cena tvorby FHD Videospotu:

30 sek Full HD Videospot - Základní balíček


Dle záměru videospotu navrhneme scénář a vizuální efekty. Foto či videosekvenci buď dodáváte nebo použijeme z databanky. Logo dodáváte. Texty buď dodáváte nebo lze navrhnout. V ceně jsou 2 jednoduché korekce změny textu, fotky, či barevnosti v průběhu kampaně.

Cena: 1.850 Kč, cena korektury či editace navíc: 350 Kč

ukázka zde

30 sek Full HD Videospot - Rozšířený balíček


Grafik přijíždí k zákazníkovi. Fotí či točí videosekvenci dle dohody. Materiál se poté sestříhá do krátkých dynamických sekvencí, díky čemu vzniká velmi živý a efektní design. Logo dodáváte. Texty buď dodáváte nebo lze navrhnout. V ceně jsou 2 jednoduché korekce změny textu, fotky či barevnosti v průběhu kampaně.

Cena: 3.350 Kč (5Kč/km v případě práce mimo Rožnov p.R., počítáno od něj) Cena korektury či editace navíc: 350 Kč

ukázka zde

30 sek Full HD Videospot - balíček individuální grafika


Na osobní schůzce vyjasníme individuální charakter designu, efektů a textu. Foto či videosekvenci buď dodáváte nebo použijeme z databanky. Logo dodáváte. V ceně jsou 2 jednoduché korekce změny textu, fotky či barevnosti v průběhu kampaně.

Cena: 3250 Kč - 4.500 Kč dle náročnosti, cena korektury či editace navíc: 350 Kč

ukázka zde

Ceny a tvorba videospotů jsou podmíněny kampaňí na videopanelu. Mimo to lze videospot použít i pro jiná média. Nejsem plátce DPH.